Rescue The Fish By BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Version 4.23
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Çocukların farklı deneyim yaşamalarına fırsat tanıyan bu mükemmel özellikleri olan oyuna siz de hemen sahip olun.

 Çocukların hem eğlenip hem de öğreneceği bu heyecan dolu oyunu mutlaka denemelisiniz. Çocuklara farklı heyecanlar yaşatacak bu oyun onların çok ilgisini çekecek. Bu oyunu öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor. Pek çok seviyeye sahip olan bu oyunda çocukları zorlayacak göreveler de mevcut. Pek çok anne baba çocuklarının oyun oynarken bile eğlenmesini ister. Bu durum göz önüne alınarak hazırlanan bu oyun hem çocukların zamanı verimli kullanmasını sağlayacak hem de anne ve babaların içini rahatlatacak.

 Çocukların denizin altında balıklarla heyecan dolu vakit geçirmesine olanak tanıyan bu mükemmel bilgisayar oyununu çocuklar çok sevecek ve sık sık bu oyunu oynamak isteyecekler. Oyun çocukların en etkili öğrenme aracıdır. Oyun ile çocuklar hem eğlenirler hem de yeni yeni şeyler öğrenirler. Bu durum göz önüne alındığında bu oyun çocukların gelişim alanlarını destekleyecek nitelikte. Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayan bu oyun sayesinde çocuklar artık çok daha bilinçli olacak ve yepyeni bir bakış açısı kazanacak.

 Özellikleri harika olan bu oyuna siz de hemen sahip olun. Bu muhteşem oyuna sahip olmak çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu eğitici oyun sayesinde çocuklar hem oyun oynayarak eğlensinler hem de bu oyun sayesinde yepyeni bir şeyler öğrensinler. 

Daha Fazla Göster
Rescue The Fish By BabyBus indir